Pond Algae Block – vetikate vastane preparaat

1.79 

AQUAPRO Pond Algae Block on välja töötatud keemiliste ühendite preparaat, mis aitab vetikate kasvu piirata. Preparaadi koostisosad häirivad vetikate kasvu ja paljunemist, piirates seeläbi tõhusalt nende edasist vohamist.

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Ainult 12 laos (saab järeltellida)

Kategooria:

AQUAPRO Pond Algae Block on kõige otsekohesem ennetusmeetod igasugusele vetikaprobleemile.

Vetikad on tiikides tavaline probleem, eriti juhul, kui vees on liigselt toitaineid ja päikesevalgus. Vetikad võivad põhjustada veekogu värvuse muutumist, ebameeldivaid lõhnu ning kahjustada kalu ja teisi veekogu elusolendeid, vähendades hapniku taset vees.

AQUAPRO Pond Algae Block on välja töötatud keemiliste ühendite preparaat, mis aitab vetikate kasvu piirata. Preparaadi koostisosad häirivad vetikate kasvu ja paljunemist, piirates tõhusalt nende kasvu.

Annustamine:

  • Üks pakk: 20 gr
  • Pakk on mõeldud kuni 800 L tiigivee jaoks. Pakk sisaldab 5-grammiseid lihtsasti murdumist võimaldavaid blokke, et vajadusel annustada korraga 200 L vee jagu ainet.
  • AQUAPRO Pond Algae Block’i asetatakse tavaliselt otse tiiki või filtrikasti, kust vesi läbib.
  • Bloki lahustudes eralduvad aktiivsed koostisosad vette ja mõjutavad ning vähendavad vetikate kasvu.

Märkus: on oluline järgida hoolikalt tootega kaasas olevaid juhiseid, sest liigse annustamise korral võib see kahjustada veekogu elustikku või häirida tiigi ökosüsteemi.

Sulle võib meeldida ka…