Hercukes (uppuv)

58.80 

58.80  - 58.80 

* Kalasööt forellidele
* Koostis: valgud 39%, rasvad 32%, kiudained 1%, tuhk 4%, fosfor 0.6%
* Vitamiinid: C ja E
* Graanuli suurus: 5.0 mm või 7 mm
* Kott: 25 kg

Tarneaeg: 3 nädalat

Forellide täissööt Hercules on uus kalasööt, mis on välja töötatud Coppensi ja Finnoaqua koostöös. Kalasööt annab lisaks kiirele kalakasvule ka kalalihale suurepärast maitset.

Sööda toiteväärtus on optimeeritud vastavalt erineva suurusega kalade vajadustele. Kasutatavad toorained on peamiselt MSC-sertifikaadiga Balti heeringast ja sprotist valmistatud Soome kalajahu ning erinevad taimsed valgud, sh GMO-vaba soja valk ja Soome põldoaoad.

Taimsete valkude fosforit muundatakse kaladele seeditavasse vormi fütaseensüümi abil. Tänu sellele on märkimisväärselt vähendatud kalakasvatuse fosforikoormus.
Kalakasvatuse lõppfaasis suurendatakse Hercules Opti söötade abil kalade EPA- ja DHA-rasvhapete sisaldust tasemeni, mis on kasulikud inimeste südame tervisele.

Omadused:

  • graanuli suurus: 5 mm ja 7mm
  • uppuv kalasööt, mis sobib ideaalselt kodutiikides ja professionaalsetes kalakasvatustes elutsevatele põhjatoidulistele kaladele. Uppuva kalasööda puhul tuleb kindlasti arvestada ka täpsemalt kaladele visatava sööda kogust. Kogused tuleks välja arvutada söödatabeli põhjal, et liigne kalasööt põhja riknema ei jääks (vt tootja voldikut). Sööda põhja riknema jäämisel võib oluliselt halveneda kalade elukeskkond ning sellega kaasneda ka hapnikutaseme suur langus
  • kõrge valgu- ja rasvasisaldusega jõusööt (toiteväärtus: valk 39%, rasv 32%)
  • üsna madal lämmastikusisaldus 6.32% ehk 62.3 grammi kilogrammi kohta
  • 0.6% fosforisisaldus võimaldab kasutada suurt sööda kogust kasvatusloa fosforikvoodi piires
  • kõrgemad C- ja E-vitamiini tasemed kui tavalistes söötades
  • maksimeerib kalade kasvu ja heaolu ning kaladest saadavat toodangut

Seetõttu sobib sööda kasutamine:

  • ettevõtetele, kes otsivad maksimaalset kasvu ja kasumlikkust, mitte ainult odavat kilohinda.
  • ettevõtetele, kelle kasvatusolud õigustavad tervisetoidulisandite pidevat kasutamist.

Kalasööda puhul on ülimalt tähtis ka hoiustamine, et sööt “halvaks” ei läheks. Sööta tuleks hoiustada kuivas ning varjulises kohas. Söödakoti võiks ühe hooajaga ära sööta.

Sulle võib meeldida ka…