Vetikatõrje tiigis – Algae UV Protect

26.99 

* Niitvetikaid tõrjuv looduslik aine
* Takistab hõljuvate niitvetikate tekkimist tiiki
* Preparaat on ohutu kõigile vees olevatele elusorganismidele ja koduloomadele
* Preparaadil on tugev värvipigment – tekstiiliga kokkupuutes kahjustab tekstiili ning ei tule pestes välja

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Ainult 4 laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Veevetika kasvutempo sõltub päikesevalguse intensiivsusest. Vetikatõrje tiigis – Algae UV Protect – on suurepärane looduslik vahend, mis takistab hõljuvate niitvetikate tiigile tekkimist.  Niitvetikaid tõrjuv preparaat muudab tiigivesi siniseks.

Preparaat on ohutu kõigile vees olevatele elusorganismidele, olgu nendeks siis kalad, konnad või selgrootud. Preparaat on ohutu ka taimedele. Vetikatõrje tiigis Algae UV Protect on ohutu ka koertele ja kassidele, kui nad peaksid tiigis aeg-ajalt joomas käima, kuid pikalt ujudes võib pigment üle kanduda.

Annustamine:

  • Ühest liitrisest pudelist jätkub 80 000 L veele.
  • Parima tulemuse saavutab, kui kevadel, veel enne vetikate tekkimist vahendit vette lisada ning seejärel iga 4-6 nädala tagant juurde lisada.
  • Vahendit tuleks enne vette lisamist tiigiveega (ämbris) lahjendada ning see siis ühtlaselt tiigi peale ära jagada.
  • Ärge lülitage pumpa, filtrit ega aeraatorit välja. Pärast preparaadi kasutamist võib tiigis, kus on palju vetikaid, tekkida märkimisväärne hapnikupuudus, mistõttu tuleb pöörata tähelepanu vee piisavale hapnikuga varustamisele (aereerimisele).
  • Ärge kasutage niitvetikaid tõrjuvat ainet ujumisbasseinides, kuna preparaadil on tugev värvipigment.

Märkus:

Preparaadil on tugev värvipigment – tekstiiliga kokkupuutes kahjustab tekstiili ning ei tule pestes välja. Preparaadi doseerimisel kandke ühekordseid kindaid. Sisalduvad pigmendid pole kahjulikud. Kasutage Pure Pondi täpselt juhendi järgi. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Peske käed hoolikalt pärast toote kasutamist. Peale toote avamist sulgege see korralikult ja hoiustge pimedas ning jahedas kohas.

Sulle võib meeldida ka…