Aereerimiskomplekt III (õhupump Alita + difuuser)

325.56522.16

* Tiigi aereerimis komplekt Alita aeraatori ja membraan difuuseriga
* Komplektis ostes soodsam
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Kategooria:

Kirjeldus

Aereerimiskomplekt III (aeraator Alita + difuuser + voolik + klamber).Komplekt tagab teie tiigis jäisel ajal piisava hapniku taseme ja tagab kaladele talvitumiseks parimad tingimused.

Alita õhupump (aeraator) on tõhus suruõhu allikas. Õhupump on loodud madala energiakulu ning müratasemega, et õnnelikud oleks nii tiigis elutsevad kalad, kui ka pumba omanik. Õhuringluse tagavad vibreerivad kummist membraanid, millele on lisatud ka tagasilöögiklapid. Membraanid on kinnitatud pumba sees oleva magneti külge, mille paneb liikuma elektromagnetväli. Tänu sellele toimib kogu protsess madala müratasemega ning mehhaanilise hõõrdumiseta. Aeraator sobib vee kvaliteedi ühtlustamiseks, tiigi ja akvakultuuride aereerimiseks, veekvaliteeti parandavate lahuste segamiseks või talvel ujumise augu lahti hoidmiseks.

Membraan difuuser (EPDM või silikoonist). Difuuser sobib nii tiikidesse kui ka veepuhastus seadmetesse. Tänu membraani siledale pinnale ei kasva pind täis ja membraani tootlikus ei vähene ajas. Membraanidel olevad “augukesed” on disainitud maksimaalse aeratsiooni saavutamiseks. Silikonni eelis EPDM ees on pikem elu iga ja kõrgem temperatuuri taluvus.

NB! Membraan difuuser töödates tõuseb – seetõttu tuleks kinnitada difuuserile raskused (ei kuulu komplekti) või ankurdada põhja.

Komplekti kuulub ka 20 m kolmekihilist tugevdatud voolikut Sprint, 2xroostevaba klambrit 12-22mm, torupõlv SOBIME ¾ ja voolikuliide VK ¾x20mm.

Tiigi või basseini aereerimiskomplekti saab ise endale komplekteerida: aeraator Alita + difuuser + voolik + klamber + torupõlv SOBIME ¾ ja voolikuliide VK ¾x20mm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aereerimiskomplekt III (õhupump Alita + difuuser)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.