Filter starter 1 L

29.90 

Filter starteri nitrifitseerivad ja denitrifitseerivad mikroorganismid aitavad lagundada surnud taime osakesi, söödajääke ning kalade väljaheiteid. Toitainete kiirema lagunemise tõttu aeglustub ka vetikate tekkimise kiirus. Preparaat on ohutu elusorganismidele.

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

3 laos (saab järeltellida)

Kategooria:

Filter starter sisaldab mikroorganisme, mis on olulised filtreeritud tiigi või akvaariumi isepuhastusvõime jaoks. Preparaadi sees olevad nitrifitseerivad ja denitrifitseerivad mikroorganismid aitavad lagundada surnud taime osakesi, söödajääke ning kalade väljaheiteid. Preparaadi lisamisega tagatakse kaladele ohutu elukeskkond. Toitainete kiirema lagunemise tõttu aeglustub ka vetikate tekkimise kiirus. Parima tulemuse saavutamiseks, tuleks Filter Starter lisada pärast suuremat veevahetust, vihmasadu või kalade ravikuuri. Preparaati on soovituslik valada biofiltrisse, kuid võib valada ka otse tiiki/akvaariumisse.

Annustamine:

  • uue akvaariumi sissetöötamisel 8 päeva järjest iga päev akvaariumisse 5 ml 100 L vee kohta
  • tiiki lisada kevadel biofiltri töö parandamiseks 8 päeva järjest iga päev 25 ml 1000 L vee kohta
  • pärast suuremat veevahetust akvaariumis või tiigis (üks kord): akvaariumis 5 ml 100 L vee kohta ning tiigis 25 ml 1000 L vee kohta

Sulle võib meeldida ka…