ALE!

Grower Astax (ujuv)

5.90 33.90 

5.90  - 33.90 

* Karplaste ja forellide noorkalade sööt
* Sisaldab astaksantiini ja A vitamiini
* Kotis on 15kg

Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Grower Astax on Alltech Coppensi poolt valmistatud ülikvaliteetne astaksantiiniga rikastatud karplastele (150+ gr) mõeldud põhisööt, kuid võib kasutada ka forelli söödana.

Söödas sisalduva astaksantiini eesmärk on hoida ning võimendada kalade erksamaid värve, eriti koi karpkaladel, kui ka teistel dekoratiivkaladel. Astaksantiin on tegelikult ka antioksüdant, mis üleüldiselt parandab kalade immuunsüsteemi, seega kasulik on ta kõikidele kaladele (mitte ainult dekoratiiv vormidele). Lisaks sisaldab Grower Astax sööt A vitamiini.

Tootja voldik ja söötmistabel: pdf.

Grower Astax on ujuv kalasööt, mille tõttu on seda sööta lihtsam kasutada ning doseerida. Kalad peaksid sööda vette viskamisest alates selle 10 minuti jooksul suutma ära süüa. Tasub ka meeles pidada, et suurem kala sööb meelsasti väiksemat söödagraanulit, kuid väiksem kala suurema söödaga hakkama ei saa.

Kalasööda puhul on ülimalt tähtis ka hoiustamine, et sööt “halvaks” ei läheks. Sööta tuleks hoiustada kuivas ning varjulises kohas. Söödakoti võiks ühe hooajaga ära sööta.

 

 

Sulle võib meeldida ka…