Vesiroos Rose Arey

24.00 

Rose Arey on ilus vesiroos, mille suured korallroosad õied paistavad vees selgelt esile, pakkudes meeldivat magusat lõhna ning muutes tiigi suurepäraseks kaunistuseks.

* Vesiroosid saadetakse tervete risoomide ja lehtedega istutuskorvis
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva maist septembri lõpuni

Ainult 3 laos

Kategooria: Sildid: , ,

Vesiroos Rose Arey on suurepärane valik oma tiigi või veekogu kaunistamiseks. Sellel on suured ühtlaselt korallroosad tähekujulised õied, mis paistavad vee ja lehtede taustal selgelt esile. Kuldkollased õisikud õhkavad magusat aroomi, mis lisab aiale või tiigile õrna lõhnaelu. Rose Arey on kindlasti üks ilusamaid roosasid vesiroose, eriti kui talle antakse tõeliselt suur ümar korv või istutatakse loodusliku tiigi põhja.

Omadused
* Õievärv: korallroosa
* Õied: 12 cm
* Lehed: 14 – 20 cm rohelised
* Taime laius: 100 – 200 cm
* Vee sügavus: 30 – 100 cm
* Vesiroos Rose Arey Pink õitseb juunist ja septembrini; õitsenud õite ja koltunud lehtede eemaldamine aitab hoida vee puhtamana

Istutamine
Looduslikku tiiki saab vesiroosi istutada otse mutta, vähemalt 50 cm sügavusele, kus põhi ära ei külmu. Sellisel juhul talvitub vesiroos väga edukalt. Põhi ei tohiks olla liialt liivane, kasvuks vajab ta rammusat savikat pinnast. Kui tiik külmub ära, siis tuleb sügisel taim koos korviga veest välja võtta ja viia mujale talvituma. Selleks sobib kelder, milles temperatuur on stabiilselt mõned kraadid plusspoolel. Selleks asetage taim eraldi veega täidetud anumasse, lõigake lehed ära. Talvel kontrollige, et vett oleks taimel piisavalt ning vajadusel lisage juurde.

Sulle võib meeldida ka…