Vesiroos Charlene Strawn

25.00 

Vesiroos Charlene Strawn on väga suur vesirooside sort. Arvukad tähekujulised helekollased õied ulatuvad veepinnast kõrgemale. Vesiroos talub hästi poolvarju ning päikeselises kohas püsivad õied avatuna ka hilisel pärastlõunal.

* Vesiroosid saadetakse tervete risoomide ja lehtedega istutuskorvis
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva maist septembri lõpuni

Ainult 3 laos

Kategooria:

Vesiroos Charlene Strawn on väga suur vesirooside sort. Arvukad tähekujulised helekollased õied ulatuvad veepinnast kõrgemale. Lehed, nagu ka teiste kollaste või oranžide õitega sortide puhul, on rohelised pruunide laikudega. Vesiroos talub hästi poolvarju ning päikeselises kohas püsivad õied avatuna ka hilisel pärastlõunal.

Omadused
* Õievärv: avanedes kollased.
* Õied: 14 cm.
* Lehed: 16 – 20 cm rohelised, dekoratiivsete punakas-pruunide laikudega.
* Taime laius: 3 m2.
* Vee sügavus: 40 – 80 cm.
* Vesiroos Charlene Strawn õitseb juulist ja septembrini.

Istutamine
Looduslikku tiiki saab vesiroosi istutada otse mutta, vähemalt 50 cm sügavusele, kus põhi ära ei külmu. Sellisel juhul talvitub vesiroos väga edukalt. Põhi ei tohiks olla liialt liivane, kasvuks vajab ta rammusat savikat pinnast. Kui tiik külmub ära, siis tuleb sügisel taim koos korviga veest välja võtta ja viia mujale talvituma. Selleks sobib kelder, milles temperatuur on stabiilselt mõned kraadid plusspoolel. Selleks asetage taim eraldi veega täidetud anumasse. Talvel kontrollige, et vett oleks taimel piisavalt ning vajadusel lisage juurde.

Sulle võib meeldida ka…