Vesiroos Colonel AJ Welch

22.00 

Kuigi vesiroos Colonel AJ Welch ei õitse kõige rohkem, on ta tõenäoliselt kõige vastupidavam külmakindlatest vesiroosidest. Lisaks on Colonel ideaalne valik filtreerimistaimena biobasseinides, tiikides või veepuhastusprojektides.

* Vesiroosid saadetakse tervete risoomide ja lehtedega istutuskorvis
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva maist septembri lõpuni

Ainult 4 laos

Kategooria:

Kuigi vesiroos Colonel AJ Welch ei õitse kõige rohkem, on ta tõenäoliselt kõige vastupidavam külmakindlatest vesiroosidest. Lisaks on Colonel ideaalne valik filtreerimistaimena biobasseinides, tiikides või veepuhastusprojektides. Vesiroos on väga suur. Tähekujulised helekollased õied kerkivad veepinnast kõrgemale. Lehed on ovaalsed, oliivrohelised täppidega.

Omadused
* Õievärv: helekollased.
* Õied: 10 cm.
* Lehed: 12 – 15 cm rohelised, dekoratiivsete punakas-pruunide laikudega.
* Taime laius: 3 m2.
* Vee sügavus: 60 – 120 cm.
* Vesiroos Colonel AJ Welch õitseb juunist ja septembrini.

Istutamine
Looduslikku tiiki saab vesiroosi istutada otse mutta, vähemalt 50 cm sügavusele, kus põhi ära ei külmu. Sellisel juhul talvitub vesiroos väga edukalt. Põhi ei tohiks olla liialt liivane, kasvuks vajab ta rammusat savikat pinnast. Kui tiik külmub ära, siis tuleb sügisel taim koos korviga veest välja võtta ja viia mujale talvituma. Selleks sobib kelder, milles temperatuur on stabiilselt mõned kraadid plusspoolel. Selleks asetage taim eraldi veega täidetud anumasse. Talvel kontrollige, et vett oleks taimel piisavalt ning vajadusel lisage juurde.

Sulle võib meeldida ka…