Vesiroos Gonnere

24.00 

Vesiroos Gonnere on tuntud kui “lumekuninganna”. Õied on sfäärilise kujuga tänu kroonlehtedele, mille arv võib ulatuda kuni 70-ni (enamikel vesirooside sortidel on 20 – 30 kroonlehte). Lilled jäävad avatuks pikka aega. Taim kohaneb kergesti iga suurusega tiigis (välja arvatud miniatuursed).

* Vesiroosid saadetakse tervete risoomide ja lehtedega istutuskorvis
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva maist septembri lõpuni

Ainult 2 laos

Kategooria:

Vesiroos Gonnere on valgete sfääriliste õitega vesirooside sort, mis on on ennast pika aja jooksul tõestanud. Vesiroosi on lihtne kasvatada, kuna see kohaneb kergesti iga suurusega tiigis (välja arvatud miniatuursed).

Omadused
* Õievärv: valged kreemikasvalgete triipudega.
* Õied: 10-15 cm topeltõied (57-70 kroonlehte); meeldiva lõhnaga; avanevad hommikul ja sulguvad hilisõhtul.
* Lehed: 15-25 cm ümmargused rohelised lillade laikudega.
* Taime laius: 90 -120 cm.
* Vee sügavus: 60 – 120 cm.
* Vesiroos Gonnere õitseb päikeselises kasvukohas (kasvukohale langeb päeva jooksul vähemalt 5-6h päikest).

Istutamine
Looduslikku tiiki saab vesiroosi istutada otse mutta, vähemalt 50 cm sügavusele, kus põhi ära ei külmu. Sellisel juhul talvitub vesiroos väga edukalt. Põhi ei tohiks olla liialt liivane, kasvuks vajab ta rammusat savikat pinnast. Kui tiik külmub ära, siis tuleb sügisel taim koos korviga veest välja võtta ja viia mujale talvituma. Selleks sobib kelder, milles temperatuur on stabiilselt mõned kraadid plusspoolel. Selleks asetage taim eraldi veega täidetud anumasse. Talvel kontrollige, et vett oleks taimel piisavalt ning vajadusel lisage juurde.

Sulle võib meeldida ka…