Vesiroos Mangkala Ubol

32.00 

Vesiroos Mangkala Ubol on väga suur vesirooside sort. Õied on 14 cm ning lõhnavad kaunilt. Arvukate lillede lõhevärvus püüab vaataja tähelapnu ja südant. Vesiroosi iseloomustab väga pikk õitsemisperiood.

* Vesiroosid saadetakse tervete risoomide ja lehtedega istutuskorvis
* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva maist septembri lõpuni

Ainult 3 laos

Kategooria:

Vesiroos Mangkala Ubol on väga suur vesirooside sort. Õied on samuti suured (14 cm) ning lõhnavad kaunilt. Arvukate lillede lõhevärvus püüab vaataja tähelapnu ja südant. Vesiroos iseloomustab väga pikk õitsemisperiood.

Omadused
* Õievärv: lõhevärvilised.
* Õied: 14 cm; õrna lõhnaga; õied sulguvad hilisõhtul ja avanevad hommikul.
* Lehed: 15 – 20 cm, ümmargused, pronksjasrohelised lillade laikudega.
* Taime laius: 200 cm.
* Vee sügavus: 40 – 100 cm.
* Vesiroos Mangkala Ubol õitseb juunist ja septembrini. Õitsenud õite ja koltunud lehtede eemaldamine aitab hoida vee puhtamana.

Istutamine
Looduslikku tiiki saab vesiroosi istutada otse mutta, vähemalt 50 cm sügavusele, kus põhi ära ei külmu. Sellisel juhul talvitub vesiroos väga edukalt. Põhi ei tohiks olla liialt liivane, kasvuks vajab ta rammusat savikat pinnast. Kui tiik külmub ära, siis tuleb sügisel taim koos korviga veest välja võtta ja viia mujale talvituma. Selleks sobib kelder, milles temperatuur on stabiilselt mõned kraadid plusspoolel.Selleks asetage taim eraldi veega täidetud anumasse. Talvel kontrollige, et vett oleks taimel piisavalt ning vajadusel lisage juurde.

Sulle võib meeldida ka…