Supreme Astax (uppuv)

52.9054.90

* Kalasööt forellidele
* Kotis on 25kg

Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Kirjeldus

Supreme Astax on Alltech Coppensi poolt valmistatud ülikvaliteetne proteiinirikas astaksantiiniga rikastatud lõhelaste (500+ gr) põhisööt.

Astaksantiini eesmärk on anda lõhelistele oma iseloomulik punane liha värvus ning tegemist on ka antioksüdandiga, mis üleüldiselt parandab kalade immuunsüsteemi. Lisaks sisaldab antud kalasööt A, E, C vitamiine.

Supreme Astax on uppuv kalasööt, mis on mõeldud kasutamiseks nii spetsiaalsetes kalakasvatustes kui ka kodutiikides elutsevatele lõhelistele. Kuna tegemist on uppuva kalasöödaga, tuleks kindlasti arvestada ka täpsemalt kaladele visatava sööda kogust. Kogused tuleks välja arvutada söödatabeli põhjal, et liigne kalasööt põhja riknema ei jääks. Sööda põhja riknema jäämisel võib oluliselt halveneda kalade elukeskkond ning sellega kaasneda ka hapnikutaseme suur langus. Tasub ka meeles pidada, et suurem kala sööb meelsasti väiksemat söödagraanulit, kuid väiksem kala suurema söödaga hakkama ei saa.

Tootja voldik ja söötmistabel: pdf

Kalasööda puhul on ülimalt tähtis ka korrektne hoiustamine, et sööt “halvaks” ei läheks. Sööta tuleks hoiustada kuivas ning varjulises kohas. Söödakoti võiks ühe hooajaga ära sööta.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Supreme Astax (uppuv)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.