ALE!

Bakterid filtrile – Evolution Aqua Pure Pond 500ml

Original price was: 29.90 €.Current price is: 28.00 €.

Pure Pond on biolagunevad pallid, mis on täidetud elusate bakterite ja ensüümidega, mis tiigifiltrisse lisatuna lagundavad ammoniaaki ja nitriteid, eemaldades samal ajal orgaanilisi jäätmeid.

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Ainult 4 laos (saab järeltellida)

Bakterid filtrile – Evolution Aqua Pure Pond 500 ml. Pallikesed on täis veekeskkonnale kasulikke baktereid, mis vabanevad aegamööda, et saavutada parim ja ühtlaseim tulemus. Bakterid aitavad siluda ammooniumi ja nitriti tsükli tõusud ja mõõnad, et säästa kalu liigsest stressist. Samuti sisaldavad pallikesed looduslikke ensüüme, mis lagundavad orgaanilisi jäätmeid, mida tekitavad kalad, sööt jne, tagades veekogus puhtama ja selgema vee.

Evolution Aqua Pure Pond 500 ml sisaldab üle 4 miljoni bakteri, mis lagundavad kiiresti ammoniaagi, ammooniumi ja nitritit, avaldades positiivset mõju veekeskkonnale, vähendades samal ajal kalade haiguste ja ammoniaagi mürgituse ohtu.

Annustamine:

  • 500 ml toodet on mõeldud 10 000 L tiigi jaoks.
  • Toode töötab kõige tõhusamalt veetemperatuuril üle 12°C filtris! Selleks tuleks Evolution Aqua Pure Pond pallikesed lisada filtrisüsteemi filtri koti sisse.
  • Pure Pond elusad bakterid filtrile on ohutu veeloomadele ja taimedele. Pallikesed ei tekita kaladele ohtu, isegi mitte nende allaneelamisel. Toote üleannustamise oht puudub.
  • Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada toodet kord kuus või nii sageli kui vaja, et eemaldada amoniaak ja nitrit.

Kasutage Evolution Aqua Pure Pond pallikesi täpselt juhendi järgi. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Peske käed hoolikalt pärast toote kasutamist. Peale toote avamist sulgege see korralikult ja hoiustge pimedas ning jahedas kohas.

Sulle võib meeldida ka…