Aeraator Jecod

139.00 359.00 

139.00  - 359.00 

Jecod PA seeria membraanaeraatorid on hea hinna ja kvaliteedi suhtega õhupumbad, mis aitavad talvel vältida hapnikupuudust tiigis ning hoiavad sauna- või suplusaugu lahti. Aeraatori pakendis ei ole kaasas voolikut ja aereerimiskivi.

Kategooria: Sildid: ,

Tiigi aeraator Jecod PA seeria (pakendis ei ole voolikut ja aereerimiskivi)

Antud membraanaeraatorid on hea hinna ja kvaliteedi suhtega õhupumbad. Neid iseloomustab kõrge tootlikkus, vastupidavus ja madal energiatarve. Tänu oma disainile on tegemist vaikse ja vähe vibreeriva tootega. Pumbal on vastupidav ja neutraalse disainiga korpus, mis kaitseb aeraatorit ilmastikuolude eest. Pumbal on termolüliti, mis ülekuumenemise korral seiskab masina ja käivitub taas temperatuuri normaliseerumisel.

Tiigi aeraator peab töötama veepinnast kõrgemal. Kui aeraator kukkub vette, võib see põhjustada lühiseid ja seadme kahjustusi. Talvisel perioodil on oluline tagada, et voolik ja aereerimiskivi ei ummistuks ega jääks kinni. Külma ilmaga võib niiskus jäätuda, mis võib põhjustada ummistusi ja takistusi õhuvoolus. Selle vältimiseks tuleks voolikuid ja aereerimiskive regulaarselt kontrollida. Soovitame kasutada tagasivooluklappi. Klapp tagab, et õhk liigub ainult ühes suunas – aeraatorist tiiki, ning aitab vältida vee sisse imemist, kui aeraator lülitatakse sisse. Paari aasta tagant soovitame membraane vahetada.

Tiigi pindala järgi aeraatori valimine:

  • Kuni 300 m²: PA-35 20w
  • 300 – 600 m²: PA-45 25w
  • 600 – 900 m²: PA-60 38w
  • 900 – 1200 m²: PA-80 55w
  • talvise sauna- või suplusaugu lahti hoidmiseks soovitame mudeleid alates PA-60 38w.

Komplektiks soovitame PVC või NTS voolikut  ja aereerimiskivi või difuuserit. Kodulehel on saadaval valmis aereerimiskomplektid nii kiviga kui ka difuuseriga, mida saab vajadusel täiendada vastavalt oma tiigi eripäradele.

Sulle võib meeldida ka…