Aeraator Alita
(koosta komplekt difuuseriga)

308.33 € - ...

Koostage oma aereerimiskomplekt vastavalt tiigile! Täiskomplekt sisaldab aeraatorit, voolikut, voolikuklambrit, voolikuliitmikut, torupõlve ja difuuserit. Allolevad rippmenüüd võimaldavad valida sobivad komponendid või jätta mõni komponent soovi korral välja.
Aeraator
Kogus:-+
Difuuser
Kogus:-+
Voolik
Kogus:-+
Voolikuklamber
Kogus:-+
Voolikuliides
Kogus:-+
Torupõlv
Kogus:-+
Kategooria:

Aeraator tiiki Alita + difuuser + voolik + liidesed on komplekt, mis tagab tiigis jäisel ajal piisava hapniku taseme ja tagab kaladele talvitumiseks parimad tingimused.

Alita õhupump (aeraator) on tõhus suruõhu allikas. Õhupump on loodud madala energiakulu ning müratasemega, et õnnelikud oleks nii tiigis elutsevad kalad, kui ka pumba omanik. Õhuringluse tagavad vibreerivad kummist membraanid, millele on lisatud ka tagasilöögiklapid. Membraanid on kinnitatud pumba sees oleva magneti külge, mille paneb liikuma elektromagnetväli. Tänu sellele toimib kogu protsess madala müratasemega ning mehhaanilise hõõrdumiseta. Aeraator sobib vee kvaliteedi ühtlustamiseks, tiigi ja akvakultuuride aereerimiseks, veekvaliteeti parandavate lahuste segamiseks või talvel ujumise augu lahti hoidmiseks.

Membraan difuuser (EPDM või silikoonist). Difuuser sobib nii tiikidesse kui ka veepuhastusseadmetesse. Tänu membraani siledale pinnale ei kasva pind täis ja membraani tootlikus ei vähene ajas. Membraanidel olevad “augukesed” on disainitud maksimaalse aeratsiooni saavutamiseks. Silikooni eelis EPDM ees on pikem eluiga ja kõrgem temperatuuritaluvus.

NB! Membraandifuuser tõuseb vees pinnale, seetõttu tuleks kinnitada difuuserile raskused
(ei kuulu komplekti) või ankurdada põhja

Komplekti kuulub ka kolmekihiline tugevdatud voolik, 2xroostevaba klambrit 12-22mm, torupõlv SOBIME ¾ ja voolikuliides. Ülevalolevad rippmenüüd võimaldavad valida sobivad komponendid või jätta mõni komponent soovi korral välja.

Sulle võib meeldida ka…