Antyglon pond plus – vetikate vastane preparaat

14.82 47.94 

14.82  - 47.94 

Antyglon Pond Plus on ülitõhus vahend, mis aitab peatada vetikate kasvu tiikides mõne päevaga. Preparaadil on ka seenevastased, antibakteriaalsed ja algloomadevastased omadused. Täiesti kahjutu kaladele ja taimedele tiigis.

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Kategooria:

Antyglon Pond Plus on tõhus vetikate vasatane preparaat.

Puhas tiik on igaühe unistus. Hägune, intensiivselt roheline või pruun vesi ei rõõmusta silma ega loo kaladele ja taimedele sobivaid tingimusi kasvamiseks. Seda saab aga muuta, valides vetikate vastaseid tooteid. Tõhusus ja ohutus on keemiliste preparaatide puhul kõige olulisemad aspektid.

Antyglon Pond Plus on ülitõhus vahend, mis aitab peatada vetikate kasvu tiikides mõne päevaga. Preparaadil on ka seenevastased, antibakteriaalsed ja algloomadevastased omadused. Täiesti kahjutu kaladele ja taimedele tiigis.

Annustamine:

  • Ühest liitrisest pudelist jätkub 20 000 L veele.
  • Parima tulemuse saavutab, kui kevadel, veel enne vetikate tekkimist vahendit vette lisada ning seejärel iga 4-6 nädala tagant juurde lisada.
  • Enne kasutamist on soovitatav pinnal hõljuvad vetikad võimalusel välja õngitseda.
  • Vahendit tuleks enne vette lisamist tiigiveega (ämbris) lahjendada ning see siis ühtlaselt tiigi peale ära jagada.
  • Preparaadi kasutamise ajal võib tiigis, kus on palju vetikaid, tekkida märkimisväärne hapnikupuudus, mistõttu tuleb pöörata tähelepanu vee piisavale hapnikuga varustamisele (aereerimisele). Ärge lülitage pumpa, filtrit ega aeraatorit välja.
  • Pärast ravi lõppu (2-3 päeva) tuleb eemaldada setted ja surnud vetikad.
  • Soovitatav on regulaarne nitraatide ja fosfaatide taseme jälgimine, kuna nende ainete liigne kontsentratsioon mõjutab vetikate kasvu.
  • Preparaati võib kasutada ka profülaktikaks, lisades pool soovitatavast annusest.
  • Ärge kasutage niitvetikaid tõrjuvat ainet ujumisbasseinides, kuna preparaadil on tugev värvipigment.

Märkus:

Preparaadil on tugev värvipigment – tekstiiliga kokkupuutes kahjustab tekstiili ning ei tule pestes välja. Preparaadi doseerimisel kandke ühekordseid kindaid. Peske käed hoolikalt pärast toote kasutamist. Sisalduvad pigmendid pole kahjulikud.

Kasutage preparaati täpselt juhendi järgi. Mitte kasutada ujumistiikides ja basseinides ning tiikides, kus loomi kasvatatakse toiduks. Preparaat võib värvida tiigikive ja kaunistusi.

Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Peale toote avamist sulgege see korralikult ja hoiustge pimedas ning jahedas kohas.

Sulle võib meeldida ka…