Aeraator Alita (komplekt difuuseriga)

Alates 260.99

Siin saab komplekteerida endale sobivat aereerimiskomplekti (aeraator, difuuser, voolik, ühendused).
Kogus:-+
Difuuser
Kogus:-+
Vooliku rull
Kogus:-+
Voolikuklamber
Roostevaba voolikuklamber
0.53 

49 laos (saab järeltellida)

Kogus:-+
Voolikuliides
voolikuliides
1.90 

40 laos (saab järeltellida)

Kogus:-+
Torupõlv
4.00 

5 laos (saab järeltellida)

Kogus:-+
Kategooria:

Aeraator tiiki Alita + difuuser + voolik + liidesed. Antud komplekt tagab teie tiigis jäisel ajal piisava hapniku taseme ja tagab kaladele talvitumiseks parimad tingimused.

Alita õhupump (aeraator) on tõhus suruõhu allikas. Õhupump on loodud madala energiakulu ning müratasemega, et õnnelikud oleks nii tiigis elutsevad kalad, kui ka pumba omanik. Õhuringluse tagavad vibreerivad kummist membraanid, millele on lisatud ka tagasilöögiklapid. Membraanid on kinnitatud pumba sees oleva magneti külge, mille paneb liikuma elektromagnetväli. Tänu sellele toimib kogu protsess madala müratasemega ning mehhaanilise hõõrdumiseta. Aeraator sobib vee kvaliteedi ühtlustamiseks, tiigi ja akvakultuuride aereerimiseks, veekvaliteeti parandavate lahuste segamiseks või talvel ujumise augu lahti hoidmiseks.

Membraan difuuser (EPDM või silikoonist). Difuuser sobib nii tiikidesse kui ka veepuhastusseadmetesse. Tänu membraani siledale pinnale ei kasva pind täis ja membraani tootlikus ei vähene ajas. Membraanidel olevad “augukesed” on disainitud maksimaalse aeratsiooni saavutamiseks. Silikooni eelis EPDM ees on pikem eluiga ja kõrgem temperatuuritaluvus.

NB! Membraan difuuser töödates tõuseb – seetõttu tuleks kinnitada difuuserile raskused (ei kuulu komplekti) või ankurdada põhja.

Komplekti kuulub ka 20 m kolmekihilist tugevdatud voolikut Sprint, 2xroostevaba klambrit 12-22mm, torupõlv SOBIME ¾ ja voolikuliide VK ¾x20mm.

Tiigi või basseini aereerimiskomplekti saab ise endale komplekteerida: aeraator Alita + difuuser + voolik + klamber + torupõlv SOBIME ¾ ja voolikuliide VK ¾x20mm.