Butterfly koi

15.9019.90

* Saadavus poes: kohe kätte
* Kalakuller toob koju 3 – 13 tööpäeva jooksul

Kalu ei broneerita!

Kategooria:

Kirjeldus

Butterfly koi on üks ilusaim koide aretuseliin. Butterfly koi paistab silma eriti pika saba ja uimetega (meenutab liblikat). Koi ehk Jaapani karp on levinuim ja armastatuim ilukala kodutiigis.

Koi variatsioone on üsna rikkalikult ning neid eristatakse värvuse, kirjususe ja soomustuse järgi. Põhilisteks värvideks on valge, must, punane, kollane, sinine ja kreemjas. Lisaks ühevärvilistele kaladele on erinevatel teaduslikult aretatud värvivariatsioonidega kaladel kindlalt piiritletud värvikombinatsioonid ja soomustused ning vastavalt viimastele on kalad jaotatud kategooriatesse ja tõugudesse e liinidesse. Kõige populaarsem  on endiselt Gosanke, mis koosneb Kohaku, Taisho Sanshoku ja Showa Sanshoku liin. Loetletud liinid on pühendunud koientusiastide ja kollektsionääride arvates ainsad “tõelised” koid, samas ei maksa ühtegi teist liini pidada teistest paremaks, kuna lõpuks on igal liinil oma šarm ja omad imetlusväärsed erisused.

Koi karpkalad saavad Eesti tingimustes talvitumisega hakkama, kuid sõltuvalt tiigi suurusest ja asustus-tihedusest võib vajada lisa aereerimist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Butterfly koi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.