Biofilter pumbaga

170.00 

* Tõhus komplekt tiigivee puhastuseks
* Tiigile kuni 10 000 L​
* Tootlikkus: 2 000 L/h
* Filtrikambri maht: 33 L

* Tarneaeg: 3 – 13 tööpäeva

Saadaval järeltellimisel

Kategooria: Sildid: ,

Biofilter pumbaga on tõhus komplekt tiigivee puhastuseks. Tänu oma disainile on võimalik filter maasse kaevata ja seeläbi silma eest praktiliselt ära peita. Komplekti kuulub optimaalne võimsusega pump 2000 L/h ja voolik pikkusega 4 m, mis koos filtriga sobivad kuni 10 000 L mahuga tiigile.

Biofilter pumbaga puhastab vett mehaaniliselt, keemiliselt ja bioloogiliselt:

  • filtreeriv fliis – mehaaniline filtreerimine – eemaldab ka kõige väiksemad osakesed
  • Jaapani matt – mehaaniline ja bioloogiline filtreerimine – ideaalne materjal mehaaniliseks filtreerimiseks ja on ka suurepärane substraat bioloogilise filtreerimise eest vastutavatele nitrifitseerivatele bakterikultuuridele
  • biopalllid – pallide disain annab maksimaalse pinna, kus tekib bakterikultuuridele elamis- ja paljunemistingimused

Tehniline hooldus:

BIOfiltrit tuleb regulaarselt puhastada iga 2-4 nädala tagant. Filter vajab sagedasemat puhastust algperioodil, pärast paigaldamist ja ka siis, kui tiigi vesi on tugevalt reostunud. Selleks lülitage pump välja, eemaldage kõik filtreerimismaterjalid, puhastage neid korduvalt puhta veega, eemaldage filtri põhjast võimalik sete. Seejärel paigutage algses järjekorras kõik osad tagasi filtrisse.

BIOfiltris kasutatavad filtreerimismaterjalid ei vaja perioodilist väljavahetamist.

NB! Pikad pausid veefiltri töös ei ole soovitavad, kuna võib hukkuda kogu bakteriaalne floora, mis vastutab bioloogilise filtreerimise eest.

Sulle võib meeldida ka…