Koi valik (B klass)

2.90 

Kategooria:

Koi ehk Jaapani karp

Koi ehk Jaapani karp on levinuim ja armastatuim ilukala kodutiigis.

Värvikombinatsioonid on seinast seina (täpsemalt loe siit). Põhilisteks värvideks on valge, must, punane, kollane, sinine ja kreemjas. Lisaks ühevärvilistele kaladele on erinevatel teaduslikult aretatud värvivariatsioonidega kaladel kindlalt piiritletud värvikombinatsioonid ja soomustused ning vastavalt viimastele on kalad jaotatud kategooriatesse ja tõugudesse e liinidesse.

Koi karpkalad saavad Eesti tingimustes talvitumisega hakkama, kuid sõltuvalt tiigi suurusest ja asustus-tihedusest võib vajada lisa aereerimist.

Kas A klass või B klass?

A klass – imporditud, parimate värvidega kalad, valdavalt kindlad aretusliinid.

B klass – tagasihoidlikum värviga, tihti ka tiigis ise paljunenud või A klassist välja sorteeritud kalad.

Tiigikalad.ee poes saadavate koide värvivalik on rikkalik. Hooajal saabub mitu korda kuus meie valikusse mix partiid uute kaladega. Kahjuks ei saa me garanteerida ühe konkreetse liigi/värvi olemasolu iganädalaselt. Kohapeale tulles saab ülevaate kõigist hetkel meil saadaolevatest koidest; klient saab teha nende hulgast oma valiku. Kui ost on tehtud läbi e-poe, siis on võimalus tellimuse juures olevatesse märkmetesse lisada värvieelistused. E-poe tellimustel püüame võimaluste piires arvestada kliendi soovidega, kuid kahjuks ei saa me garanteerida soovitud värvi/liigi olemasolu. Samuti ei saa me teha pilte/videoid igast kalast või uuest partiist eraldi, sest olemasolevate kalade valik muutub igapäevaselt.

Sulle võib meeldida ka…